RODIČE A ŽÁCI

Roztržený pytel s informacemi

Na tomto místě najdete informace, které vám ve škole obyčejně neřeknou. Dost možná proto, že je tam sami nevědí, anebo nechtějí, abyste je věděli Vy, a pro jistotu je založili do složky Pšššt! Nahlédnutím do legislativy a dalších důležitých dokumentů lze ale tyto školní tajnosti vynést na světlo a dát najevo, že o nich víte. Pokud byste nevěděli, jak na to, jsou tu pro vás připravené texty pro inspiraci v komunikaci se školou. Kdybyste si chtěli raději popovídat a bylo vás víc, rádi za vámi přijedeme, případně se můžeme domluvit na online besedě.

PŘÍKLADY DOBRÉ PRAXE

Znáte nějakou paní učitelku nebo pana učitele, kteří přistupují k dětem s respektem, vytvářejí a podporují bezpečné prostředí pro učení, individualizují, dávají dobrovolné domácí úkoly nebo neznámkují? Jak jejich výuka a přístup k dětem vypadá?

Napište nám o tom a zaplníme spolu stránku Příklady dobré praxe