PŘÍKLADY DOBRÉ PRAXE

podpora, respekt, zájem

Naše paní chemikářka

Naše paní chemikářka je prostě úžasná! Chemie mě moc baví, je to pro mě velká láska a koníček... A naše paní chemikářka mě v ní vždy dokáže podpořit! Bavíme se spolu s oboustranným s respektem a někdy spolu i diskutujeme, což mě vždycky obohatí. Do hodin mi připravuje práci navíc, abych se mohl neustále zlepšovat - někdy mi kromě testu pro celou třídu dá speciální i pro mě. Někdy si nevěřím a naše paní učitelka místo toho, aby mou sebedůvěru podkopla, tak se ji snaží upevnit. Doporučuje mi odkazy na různé soutěže, literaturu, workshopy... Můžu se na ní obrátit i s chemickým problémem, který se netýká našeho školního učiva. Několikrát jsme dokonce v naší třídě učili spolu a teď, protože na škole probíhal "Týden vrstevnického učení," už i v jiných třídách... Jsem moc rád, že máme tak skvělou učitelku a díky ní mě chemie baví a můžu se neustále zlepšovat!